تبلیغات
۞ آموزش وترفندهای کامپیوتر+عکس وجوک واس ام اس وهمه چی! ۞ - معرفی دوسایت کسب در آمد تضمینی و قانونی
۞ آموزش وترفندهای کامپیوتر+عکس وجوک واس ام اس وهمه چی! ۞

تو این پست میخوام دو سایت کسب درآمد قانونی  رو براتون معرفی کنم  حتما حداقل توی یکی از این سایت ها ثبت نام کنید تا مزه پولدار شدن رو بچشید!

سایت Masbi

 این سایت کاملا فارسیه  وکسب در آمد توی این سایت کاملا راحته به طوری که اصلا باورتون نمیشه یعنی شما لازم نیست که سایت یا وبلاگ داشته باشید ومیتونید از روش هایی که در ادامه براتون میگم استفاده کنید.

به محض این که شما توی این سایت عضو میشید یه لینک تقریبا مثل این

http://www.masbi.com?rgm=jointoweb

به شما تعلق میگیره که به وسیله این لینک شما میتونید کسب در آمد کنید ویا دوستاتون رو به سایت معرفی کنید.

روش کار به این شکله :

 به ازای هر کلیک بر لینک اختصاصی، 200 ریال به درآمد شما اظافه میشه.

 با درج کدهای اختصاصی در سایت یا وبلاگ (به ازای هر کلیک بر لینک های ستاره دار تا 250 ریال دریافت می کنید).

 با پرداخت آگهی دهندگانی که از طریق لینکتون به سایت معرفی می کنید 50% پورسانت دریافت می کنید به عنوان مثال اگر فردی رو به سایت معرفی کنید و او با درج یک آگهی، 100000 ریال به سایت پرداخت کنه، 50% آون (50000 ریال) به حساب شما اضافه میشه.

 بقیه امکانات رو میتونید از طریق خود سایت مطالعه و دنبال کنید.

 شما می تونید لینکتونو از طریق چت در یاهو یا ایمیل برای بقیه بفرستید واز اونها دعوت به همکاری کنید.

این سایت یه قسمت جالب داره که شما به وسیله اون میتونید همزمان برای 16 نفر به صورت خودکار ایمیل دعوت به همکاری  بزنید یعنی شما لازم نیست که یه ساعت یه ایمیل بنویسید ودر اون از بقیه دعوت به همکاری  کنید.

خود سایت ایمیل هایی به سه گروه (دعوت به عضویت در سایت ، دعوت به قراردادن آگهی در سایت ،دعوت به ثبت نام در قسمت کسب مشتری برای سایت مقابل ) رو از قبل اماده کرده که باعث سرعت کار شما میشه.

:::::اگه یه خورده با این سایت کار کنید می بینید که از اونچه شما فکر می کردید کار کردن با اون راحت تره:::::

شما میتونید از طریق کلیک بر روی لینک دعوت نامه پائین در این سایت عضو بشید .

   http://www.masbi.com?rgm=jointoweb  

::::: فقط یه کم همت می خواد که مطمئنم همتون دارید تا مزه پولدار شدن رو بچشید .:::::

عضویت در سایت وننو

 به دلیل پائین امدن سرعت لود بقیه مطالب رو با کلیک بر روی ادامه مطالب بخونید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

و حالا سایت کسب در آمد دوم:

کار با این سایت کاملا قانونیه ودارای در آمد ثابت ماهیانست و پرداخت حقوق ماهیانه اون کاملا تضمینیه و شما با عضویت در این سایت مثل یک کارمند حقوق میگیرید .

این سایت کاملا ایرانیه واز راه مختلفی کسب درامد میکنه که بخشی از تعاریف خود سایت رو میتونید از پائین بخونید:

((بدون نیاز به کلیک بروی لینکها یا دیدن سایتها و یا حتی خواندن ایمیلها و هرگونه فعالیتی!! فقط برای دریافت ایمیل بواسطه ما شامل معرفی خدمات و کالاهای تولید کنندگان ایرانی درامد ثابت ماهیانه داشته باشید.))

شما با عضویت در این سایت مثل یک کارمند حقوق می گیرید و دریافت اضافه حقوق به تلاش خودتون بستگی داره همون طور که در بالا هم مطالعه کردید شما میتونید با خواندن ایمیل های این سایت که برای شما فرستاده میشه کسب  در امد کنید وموضوع ایمیل های دریافتی رو در هنگام ثبت نام میتونید تعیین کنید مثلا :کامپیوتر وتکلونوژی ،سرگرمی ،اقتصادی ،ورزشی و....

شما میتونید از طریق دعوت نامه عضویت پائین عضو بشید برای عضویت بر روی دعوت نامه عضویت کلیک کنید.

دعوت نامه عضویت 

:::::::برای کسب اطلاعات بیشتر یر روی ادامه مطالب کلیک کنید.:::::::

وننو چسیت؟
وننو اولین سایت کاملا رایگان است که بابت عضویت و معرفی عضو و با هدف کمک به اقتصاد ملی به شما درامد ثابت پرداخت می کند. این سیستم کاملا رایگان است و بر خلاف بسیاری از سیستمهای کاملا قانونی است.

با عضویت به شما پول پرداخت می شود. اگر درامد بیشتری می خواهید تنها کاری که باید انجام دهید معرفی سایت به دوستان و دارا شدن عضو بیشتر است. عضو کردن 10 نفر در سیستم کار آسانی است . سپس به این افراد کمک کنید تا هر کدام مانند شما 10 نفر دیگر را عضو خود کنند. وقتی که شما دارای 10 عضو شدید و هر کدام از عضوهایتان دارای 10 عضو شد و به همین ترتیب تا 6 مرحله . شما مشاهده می کنید می که دارای یک میلیون عضو هستید! بله بیشتر از یک میلیون زیرا شما محدود به 10 نفر نیستید. فرمول محاسبه یک میلیون آسان است : 10x10x10x10x10x10 برابر است با 1,000,000
برای دریافت حقوق ثابت بسادگی یک نفر را عضو خودتان کنید! زیرا وقتی شما عضو شدید شما دارای یک لینک با شماره مخصوص هستید که از طریق لینک خودتان می توانید دوستان خود را تشویق به عضویت کنید. بلا فاصله شما بابت عضو کردن دوست خود و همینطور عضوهای دوست دوستتان درامد ثابت خواهید داشت!

این سیستم جهان است و هر شخصی از هر ملیتی و از هر کشوری می تواند درخواست دعوت نامه برای عضویت داشته باشند و تمامی پرداخت ها برای راحتی شما به ریال محاسبه می شود.

پرداخت تا 6 مرحله به این معنی است که به شما بابت هر عضو که توسط شما و یا عضوهای شما تا 6 مرحله پول پرداخت می شود. اگر شما خودتان 10 نفر را عضو کنید پس شما دارای 10 نفر در مرحله 1 هستید.
همینطور هرکدام از این 10 نفر اگر 10 نفر دیگر را عضو کنند پس شما دارای 100 نفر در مرحله سوم هستید و البته مجموع کل برابر 10 نفر در مرحله 2 و 100 نفر در مرحله 3 است یعنی شما کلا از مرحله 1 تا 3 110 نفر دارید و همینطور تا مرحله 6

v      مرحله 1 10 - 10 نفر

v      مرحله 2 100 - 10 هر کدام

v      مرحله 3 1000 - 10هر کدام

v      مرحله 4 10000 - 10 هر کدام

v      مرحله 5 100000 - 10 هر کدام

v      مرحله 6 1000000 - 10 هر کدام

درامد و سهم شما پس از 60 روز بعد از اینکه در ماه جاری در خواست نمودید به صورت چک به آدرس شما پست می شود. زمانی که دارای 100 هزار تومان در حساب خود شدید می توانید تقاضای ارسال چک بنمایید

تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب ایمیل است.
داشتن چند حساب بشدت ممنوع است. شما می توانید فقط یک بار و یک حساب داشته باشید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک وب سایت و یا وب لاگ راه بیاندازید و لینک خود را در آنجا بگذارید و توضیحات لازم را اضافه کنید سپس از دوستان و آشنایان بخواهید وب لاگ شما را ببینید. همینطور شما اعضای بسیاری از طریق موتورهای جستجو بدست خواهید آورد.

این سیستم کاملا رایگان است و شما نیاز به خرید و یا پرداخت پول ندارید.

برای مشاهده وضعیت درآمد خود با ایمیل و رمز ورود به قسمت ورود اعضا وارد شوید سپس بروی منوی حساب را کلیک کنید.

نکته: در یاهو می توانید با send to all لینک خود را به تمام دوستان خود ارسال کنید و به سرعت دارای تعداد زیادی عضو بشوید

باز هم تاکید می کنیم سایت کاملا برای اعضا رایگان است و ما تقاضای هیچ پولی از اعضا نمی کنیم. هزینه اگهی مربوط به شرکتهایی است که به ما بابت معرفی کالای و یا خدمات آنها پول می پردازند. در حقیقت ما با فرستادن ایمیل تبلیغاتی کالاو یا خدمات آنها را تبلیغ می کنیم و قسمتی از پول دریافتی به شما پرداخت می شود. در ضمن درامد شما فقط به خاطر دارابودن عضو و عضویت در وننو است و ما هیچ گونه پولی بابت کلیک به اعضای سایت نمی دهیم. البته ما بابت کلیک از اگهی دهندگان محترم پول می گیریم. شما فقط باید روی ایمیلهایی کلیک کنید که برای شما جالب است و گرنه وقت خود را بابت کلیک کردن هدر داده اید. دفت کنید که سیستم ما دقیقا افراد علاقمند را به اگهی دهنده معرفی می کند و این یعنی بازاریابی موفق . چون اگهی دهنده بابت نمایش اگهی پولی پرداخت نمی کند و فقط بابت کلیک آنهایی که به محصول انها علاقمند پول می پردازد.

تعداد ایمیل ربطی به درامد شما ندارد. درامد شما فقط به تعداد عضو های شما بستگی دارد. چون احتمال وجود فرد علاقمند به خدمات و یا کالای اگهی دهنده بیشتر می شود. تمام سعی ما این است که ارتباط مستقیم بین مراکز تولید و مصرف کننده بوجود بیاوریم. طوری که به نفع همه باشد. هم مصرف کننده با محصولات و خدمات اگهی دهنده اشنا شود و محصول مورد علاقه را بیابد و هم تولید کننده مشتری های واقعی را با هزینه کمتر پیدا کند. و در نتیجه به نفع ما به عنوان رابط و تولید کننده و مصرف کننده همه و همه است. در آخر هم اضافه کنم بیشتر ایمیلهای این شرکت در Bulk شما ذخیره میشود پس برای دیدن آنها اگر در Inbox  نبود بهBulk مراجه کنید. 

باز هم تاکید می کنیم سایت کاملا برای اعضا رایگان است و ما تقاضای هیچ پولی از اعضا نمی کنیم. هزینه اگهی مربوط به شرکتهایی است که به ما بابت معرفی کالای و یا خدمات آنها پول می پردازند. در حقیقت ما با فرستادن ایمیل تبلیغاتی کالاو یا خدمات آنها را تبلیغ می کنیم و قسمتی از پول دریافتی به شما پرداخت می شود. در ضمن درامد شما فقط به خاطر دارابودن عضو و عضویت در وننو است و ما هیچ گونه پولی بابت کلیک به اعضای سایت نمی دهیم. البته ما بابت کلیک از اگهی دهندگان محترم پول می گیریم. شما فقط باید روی ایمیلهایی کلیک کنید که برای شما جالب است و گرنه وقت خود را بابت کلیک کردن هدر داده اید. دفت کنید که سیستم ما دقیقا افراد علاقمند را به اگهی دهنده معرفی می کند و این یعنی بازاریابی موفق . چون اگهی دهنده بابت نمایش اگهی پولی پرداخت نمی کند و فقط بابت کلیک آنهایی که به محصول انها علاقمند پول می پردازد.

تعداد ایمیل ربطی به درآمد شما ندارد. درآمد شما فقط به تعداد عضو های شما بستگی دارد. چون احتمال وجود فرد علاقمند به خدمات و یا کالای اگهی دهنده بیشتر می شود. تمام سعی ما این است که ارتباط مستقیم بین مراکز تولید و مصرف کننده بوجود بیاوریم. طوری که به نفع همه باشد. هم مصرف کننده با محصولات و خدمات اگهی دهنده اشنا شود و محصول مورد علاقه را بیابد و هم تولید کننده مشتری های واقعی را با هزینه کمتر پیدا کند. و در نتیجه به نفع ما به عنوان رابط و تولید کننده و مصرف کننده همه و همه است. در آخر هم اضافه کنم بیشتر ایمیلهای این شرکت در Bulk شما ذخیره میشود پس برای دیدن آنها اگر در Inbox  نبود بهBulk مراجه کنید. 

برای عضویت می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.vnnu.com/fa?111134795

اگه هر سوالی داشتید به ادرس jointoweb@gmail.com برام ایمیل بزنید یا در قسمت نظرات بنویسید تا براتون جواب بدم 

 

 

 

 

نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جمعه 19 مرداد 1386 :: نویسنده : یاسین
سه شنبه 14 شهریور 1396 07:04 ب.ظ
Hi there, I enjoy reading through your article post. I wanted to write
a little comment to support you.
سه شنبه 17 مرداد 1396 08:57 ق.ظ
You are so cool! I do not suppose I've read something like this before.
So good to discover someone with a few unique thoughts
on this topic. Really.. many thanks for starting this up.
This web site is one thing that is needed on the web, someone with a little originality!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : یاسین
نویسندگان
صفحات جانبی
نظرسنجی
سایت من چه جوریه؟
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی